gozdek80
Posty: 71
Rejestracja: 23-01-2012 23:10

17-07-2015 21:09

Cześć,

Do niedawna grałem tylko na podach i wzmacniaczach z wbudowanymi efektami (Mustang).
Z uwagi na fakt, że ze znajomymi mamy od jakiegoś czasu amatorski zespół, kilka dni temu kupiłem Bandita 112 red Stripe. Do czasu zakupu kostek chciałbym podłączyć do niego Guitar Rig Kontrol 2. Jakby ktoś nie wiedział to jest to taki kontroler podłogowy do Guitar Riga.

Chcę w ten sposób poznać na własnej skórze działanie poszczególnych efektów typu Chorus, Delay, Flanger itp. zanim zdecyduje co konkretnie jest mi potrzebne. Przester mam dobry we wzmacniaczu.

Podłączyłem to w ten sposób: gitara w input w Kontrol2, z K2 wyszedłem OUT L na input Bandita.
Wywaliłem w GR symulacje i zostawiłem same efekty. No i niby gra...

Trafiłem na artykuł http://ciszatezgra.blogspot.mx/2015/02/ ... -mocy.html w którym w akapicie Pętla efektów jest rysunek jak podłączyć poda pod wzmacniacz.

I tu pada pytanie... czy ja mogę mój sprzęt wspiąć w ten sposób?
Porty które mam a Kontrol2:
INPUT 1
INPUT 2
OUTPUT L
OUTPUT R
HEADPHONES
MIDI IN
MIDI OUT
PEDAL 1
PEDAL 2

Bandit:
INPUT HIGH
INPUT LOW
PREAMP IN
PREAMP OUT
FX LOOP RETURN
FX LOOP SEND

Jeśli nie da rady spiąć tego metodą 4 kabli to jakie połączenie będzie w moim przypadku najlepsze?

Z góry dziękuję za wskazówki,

gozdek
Gibson Les Paul Standard High Performance Gold Top @ Seymour Duncan APH-2s Alnico II Pro Slash Pickups | Zoom G3 | GuitarRig Kontrol 2

Wróć do „Poradniki (sprzęt muzyczny)”