Awatar użytkownika
Marcinkult
Posty: 934
Rejestracja: 02-08-2010 13:15

24-06-2015 23:26

Witam. Mam na sprzedaż combo Kustom 100 Quad DFX na dwóch głośnikach Celestion 70/80. Moc wzmacniacza to 100 W.

Wzmacniacz był używany głownie w domu, na 2-3 próbach oraz kilku koncertach. Wszystko sprawne, gałka volume od kanału clean delikatnie trzeszczy ale na tak minimalnych wartościach że nie sprawia to żadnego problemu. Używałem tego kanału ponieważ traktowałem go przesterem w kostce, nie było żadnego problemu aby jakoś dostosować głośność i brzmienie do gry w domu. Oprócz tego w combie na pewnym wystepie odpadło logo, tzn taka guma na której była nadrukowana nazwa firmy, jednak no nie przeszkadza to w niczym a na jej miejscu znajduje sie papierowa nalepka :) Combo można powiedzieć że grzmi i jest potwornie głosne. Dogaduje sie z każdym efektem. Ugrasz na tym wszystko od disco po najcięższe metale :)
Footswitcha nie miałem od kiedy go kupiłem, również nie miałem ochoty płacic ponad 100 zł za footswitch od Kustoma, zbudowałem samemu. Footswitch zrobiony jest z około 4-5 metrów kabla oraz włacznika do światła. Służy do przełaczania się między kanałami Clean i Lead, wszystko w 100% sprawne i bezpieczne :) Wzmacniacz na tolexie ma jakieś ślady po farbie jednak w niczym one nie przeszkadzają a jutro postaram się je zmyć :)


Combo posiada 2 kanały Clean oraz Lead.
Clean bardzo ładny, doskonale gada z efektami, po przesterowaniu kostką można wykręcić konkretne brzmienie.
Przester całkiem ciekawy, dobry do hard rocka. W przypadku metalu przydała by się jakaś kostka. Natomiast jak to z piecami tranzystorowymi, wbudowany przester raczej nie nadaje się do dopalania.

Korekcja dla obu kanałów w postaci : Volume, Low, Mid, High oraz Gain dla kanału Lead. Dodatkowo przyciski modulacji w postaci :

Lead : Boost (wzmacnia przester) oraz USA/UK (zmienia ilość srodka i charakter brzmienia)
Clean : Brillant/Neutral - wyostrza kanał brzmienie kanału czystego, dodaje charakterystycznej góry i środka

Dodatkowo posiada procesor efektów , jednak NIE JEST TO CYFRA, efekty można właczyć i wyłączyć, nijak nie gryzą się z kostkami.
Efektami sterujemy za pomocą dwóch potencjometrów :
Level - służy do regulacji podstawowymi parametrami efektów jakimi jest częstotliwość
Program : Służy do wyboru efektu, jest ich 8 :
-Hall Reverb
-Spring Reverb
-Slap Back
-Delay
-Chorus
-Chorus + Reverb
-Chorus + Flanger
-Tremolo

Oprócz tego wzmacniacz posiada :
2x Wyjście liniowe - jedno w formie jack, drugie XLR
CD Tape - wejście na mp3/telefon
Guitar Input - wiadomo :)
External Spiker - mozna podpiąc paczkę
Effect Send i Return - nic innego jak pętla efektów
FootSwitch - wejście na footswitch jack firmy Kustom.

Gratis dodaję kabel zasilający, pickholder cały załadowany kostkami oraz Kabel Proela 3m. :)

Cena to 769 zł do negocjacji :)
Pisać priv o każdej porze.
Mój mail : thejokerltd@gmail.com
Telefon : 792 sześć dwa trzy 09 cztery - pisać 24/7 dzwonić w normalnych godzinach - 9-22 :)
Odbiór osobisty i możliwość ogrania na moim sprzęcie 18km od Rzeszowa :) Dowóz na terenie Rzeszowa do ogarnięcia, wysyłka kurierem po przelewie na konto lub za pobraniem ( z dopłatą zwrotu pobrania w jeden dzień). Oczywiście wszystko do negocjacji. Zdjęcia i wszystko co kto chce podrzucę na priv.
Epiphone Custom Prophecy SG GX --> Joyo JT-305 --> Joyo Ultimate Drive --> Randall RH50T + Jet City JCA24S+

Awatar użytkownika
Marcinkult
Posty: 934
Rejestracja: 02-08-2010 13:15

26-06-2015 22:48

http://olx.pl/oferta/kustom-quad-100-df ... aFWVt.html

Dla forumowiczów 750 zł z wysyłką :)
Epiphone Custom Prophecy SG GX --> Joyo JT-305 --> Joyo Ultimate Drive --> Randall RH50T + Jet City JCA24S+

Awatar użytkownika
Marcinkult
Posty: 934
Rejestracja: 02-08-2010 13:15

30-06-2015 11:49

UP
Epiphone Custom Prophecy SG GX --> Joyo JT-305 --> Joyo Ultimate Drive --> Randall RH50T + Jet City JCA24S+

Awatar użytkownika
Marcinkult
Posty: 934
Rejestracja: 02-08-2010 13:15

04-07-2015 20:13

UP!

700 zł + wysyłka. PILNE!
Epiphone Custom Prophecy SG GX --> Joyo JT-305 --> Joyo Ultimate Drive --> Randall RH50T + Jet City JCA24S+

Awatar użytkownika
Marcinkult
Posty: 934
Rejestracja: 02-08-2010 13:15

16-07-2015 09:58

Upp !
Epiphone Custom Prophecy SG GX --> Joyo JT-305 --> Joyo Ultimate Drive --> Randall RH50T + Jet City JCA24S+

Wróć do „Sprzedam (Wzmacniacze i kolumny)”