Groovemaker
Posty: 1
Rejestracja: 02-07-2015 21:01

02-07-2015 21:36

Szukam nauczyciela z prawdziwego zdarzenia, który nauczy mnie teori, improwizacji itd, ale nie od podstaw myślę, że jestem średniozaawansowanym gitarzystą. W przeszłości byłem u dwóch pseudo nauczycieli :-/ którzy nie byli wiele lepsi ode mnie (jeśli wogóle) i nie potrafili nauczyć mnie więcej. Z resztą sami tak sądzili. Podsumowując szukam dobrego, wyedukowanego nauczyciela w okolicach Sosnowca, Katowic. Jeśli jakichś znacie to piszcie, z góry dzięki :-)

PS: Myślicie, że jest możliwe aby taki nauczyciel w rok przygotował mnie do egzaminów wstępnych na uniwersytet muzyczny? Bo ja w to wierzę :shock:

Awatar użytkownika
SzymonChudy
Posty: 13
Rejestracja: 17-07-2012 11:51

03-07-2015 14:19

Ciężko powiedzieć czy jest, bo to zależy przede wszystkim od Twojego aktualnego poziomu i zaangażowania w czasie nauki. W Katowicach masz świetny wydział Jazzu. Myślę, że bez problemu umówisz się na konsultacje z kimś z kadry. Ja jeździłem w zasadzie do każdego - od prof. Ferfeckiego, przez Piotra Domagałę i Adama Szewczyka. Osobiście polecam Piotra. Z miłą chęcią pouczyłbym się u niego dłużej :)
Pomagam ambitnym gitarzystom wejść na wyższy poziom :)
Sprawdź! http://www.gitara.tv

Wróć do „Warsztaty gitarowe / Szkoły gitarowe”