Awatar użytkownika
GitarzysciPL
Administrator
Posty: 659
Rejestracja: 26-01-2007 19:28

02-09-2012 00:19

=> Katalog Muzyczny - dodaj swój profil lub stronę
=> Sklepy Muzyczne - ranking sklepów muzycznych - sprawdź sklep zanim kupisz!!!

Awatar użytkownika
freaked10
Posty: 72
Rejestracja: 14-07-2010 10:39

03-09-2012 12:27

Znowu pierniczysz głupoty. Mi jakoś pozwolono rozkręcić porządną lampkę na taką głośność, że cały sklep słyszał. A grałem z pół godziny. I żadnego problemu nie było. Więc nie mam pojęcia o czym mówisz. No jeśli był duży ruch to co się dziwisz, w końcu każdy chce słyszeć tylko i wyłącznie swój instrument.


Pierniczę głupoty? Mistrzu - w sklepie byłem ja i mój kumpel - tyle. Wzmaka miałem ENGL jakąś lampę w combie, 1/5 mocy i już. Fakt faktem pod kasą był klient, który szukał strun. A mi wzmaka sprawdzić nie pozwolono.

Wspomniałeś o budżecie. Bezsens. Mają te gitary do powiedzmy 3 tys. A wzmak za 8 tysi co tam robi? Jak ktoś nie ma kasy to kupuje głowę i paczkę Kustoma, a nie Mesa Boogie.
Dean Custom ML79 TBz FR® -> Peavey ValveKing 112

Clayman
Posty: 3
Rejestracja: 14-03-2011 18:58

19-12-2013 16:14

Jako że się trochę zmieniło, to i ja wyrażę swoją opinię. Elpa - na pewno najlepszy sklep na Podbeskidziu, dużo wyposażenia wszelkiej maści z różnej półki cenowej. Nie można też narzekać na obsługę. Fachowa, zawsze doradzi. Kluczowym minusem Elpy jest jednak niepodważalny fakt, że jest tam coraz drożej. I to niestety, ceny nie są atrakcyjne, w szczególności na artykuły najczęstszego zapotrzebowania, przykładowo struny. Czasami można otrzymać rabat, który i tak nie powoduje zwiększenia atrakcyjności ceny. Mimo wszystko warto odwiedzić. Bass Brother - trochę się poprawiło od czasów Rocksfery, widać po asortymencie, że firma raczej poszła dalej w sprzęt dla basistów, trochę kosztem całęj reszty. Ceny - nic nadzwyczajnego, oprócz basów oraz wszelkiej maści nagłośnienia i akcesorium do nich, gdzie jest raczej na czym zawiesić oko, reszta na poziomie przeciętnym. Play Rock - kto był, ten wie, że trzeba omijać go szerokim łukiem, kto się wybiera - naprawdę odradzam, szkoda czasu. Sprzęt z niskiej półki, do tego mało, plus niekompetentna obsługa która zrobi wszystko, żeby wcisnąć badziew.

SklepyMuzyczne24PL
Doradca
Posty: 57
Rejestracja: 16-01-2013 18:05

19-12-2013 21:27

tak przy okazji to sklep nie moze odmowic ci sprawdzenia towaru ktory chcesz zakupic... kazdy sklep ma obowiazek udostepnic towar do sprawdzenia w tym podlaczenia do pradu/wzmacniacza w przypadku gitary elektrycznej

..aczkolwiek spotkalem sie z sytuacja ze sklep stosowal pewne zabiegi zeby to utrudnic np proszac o zaplacenie przed testowaniem z mozliwoscia anulowania paragonu, tak czy owak wiekszosc takich zabiegow jest bezprawna

Podstawa prawna:
Ustawa z dnia 27 lipca 2002 r o sprzedaży konsumenckiej:
Art. 3. [Zakres obowiązków sprzedawcy] 1. Sprzedawca dokonujący sprzedaży w Rzeczypospolitej Polskiej jest obowiązany udzielić kupującemu jasnych, zrozumiałych i niewprowadzających w błąd informacji, wystarczających do prawidłowego i pełnego korzystania ze sprzedanego towaru konsumpcyjnego. W szczególności należy podać: nazwę towaru, określenie producenta lub importera, znak zgodności wymagany przez odrębne przepisy, informacje o dopuszczeniu do obrotu w Rzeczypospolitej Polskiej oraz, stosownie do rodzaju towaru, określenie jego energochłonności, a także inne dane wskazane w odrębnych przepisach.
3. Sprzedawca jest obowiązany zapewnić w miejscu sprzedaży odpowiednie warunki techniczno-organizacyjne umożliwiające dokonanie wyboru towaru konsumpcyjnego i sprawdzenie jego jakości, kompletności oraz funkcjonowania głównych mechanizmów i podstawowych podzespołów.
Opinie o sklepach muzycznych => http://sklepymuzyczne24.pl
Porównaj ceny w sklepach muzycznych => http://sklepymuzyczne24.pl/szukaj-instr ... 0jcm%20800

Wróć do „Sklepy muzyczne”