tomaszfsa
Posty: 1
Rejestracja: 27-11-2013 13:58

27-11-2013 14:01

Witam,

mam do sprzedania instrument firmy ESP , która słynie renomą z uwagi na brzmienie i wykonanie instrumentów. Zaufało jej wielu wspaniałych muzyków i zespołów takich jak: Metallica, Children of Bodom, Sepultura, Megadeth oraz wielu innych.
Jest to model LTD 100 - fm z odwróconą główką dzięki czemu wygląda bardzo efektownie. Brzmienie ostre i zadziorne idealne do rocka/metal-u. Wyposażona w dwa przetworniki ESP humbucker o silnym i czystym sygnale świetnie pasujące do instrumentu. Wypadają rewelacyjnie co do ceny i jakości. Gitara jest w stanie wręcz idealnym pod względem technicznym. Wizualnie ma uszczerbek w postaci obicia (górna część korpusu czego nie widać podczas gry), które w żaden sposób nie ma znaczenia co do brzmienia i gry.
Instrument jest praktycznie nowy - sprowadzony zza granicy - ma około 5-6 miesięcy. Gitara sprzedawana jest w cenie około 1400-1500zł jednak ze względu na ten mały uszczerbek zaniżyłem ja znacząco.

- korpus w idealnym stanie poza obiciem (widoczne na zdjęciu)
- gryf - prosty
- mostek - bez problemu trzyma strój
- progi - stan jak nowy z uwagi na to , że gitara jest prawie nowa.

Zestaw zawiera:
- gitara ESP LTD 100-FM
- ramię mostka gitary
- pasek do gitary - gratis o wartości około 30zł
- pokrowiec - gratis o wartości około 100zł

Zdjęcia: http://allegro.pl/show_item.php?item=3738247595

Awatar użytkownika
Harvest
Posty: 323
Rejestracja: 20-07-2012 13:30

28-11-2013 14:31

Gdzie jest ESP, które sprzedajesz? Widzę tylko jakieś marne LTD, które nie ma nic wspólnego z ESP.
ObrazekObrazekObrazek
Podróżnik [kolekcjoner]

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”