Glorifind
Posty: 1
Rejestracja: 26-11-2013 13:42

26-11-2013 13:57

Cześć,

to mój pierwszy post tutaj i chciałem się z Wami przywitać :).

Po kilku recenzjach postanowiłem kupić sobie Rocksmitha 2014. Miałem dość okazyjną cenę na zestaw z gitarą (Epiphone Les Paul Jr.). I nie wiem czy mam problem i powinienem reklamować czy nie. Gitara po podłączeniu do konsoli pierdzi. Nie wiem czy jest to problem: 1. Kiepskich głośników w TV (buczy tylko dźwięk gitary, reszta tj podkład muzyczny, menu itp są ok). 2. Wina kabla (jeśli podłącze sam kabel, też pierdi dopóki nie trzymam jacka w palcach - uziemienie czy coś?). 3. Gitary

Jeśli jest to wina TV (co mnie jakoś nie zdziwi, chociaż na YT wiele osób gra z tv i nie słychać pierdzenia) to rozumiem, że podłączenie jakiegoś zewnętrzengo zestawó powinno rozwiązać problem?

Jeśli raczej nie TV to czy jest jakiś sposób (inny niż posiadanie drugiej gitary lub kabla) na wydedukawanie czy to wina kabla czy gitary?

Z góry dziękuję za pomoc - jeśli pytania są błache przoszę o wybaczenie - z gitarą dopiero stawiam pierwsze kroki.

Awatar użytkownika
krisdj
Posty: 555
Rejestracja: 03-06-2012 13:47

26-11-2013 14:24

Spróbuj podpiąć gitarę do jakiegoś wzmacniacza czy wieży po przejściowce, obstawiam ze to wina gitary, mogło się coś rozlutować.

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2
LTD EC-500 > Dunlop Cry Baby 95Q > Marshall AVT150

Awatar użytkownika
jacenty
Posty: 335
Rejestracja: 10-04-2011 18:46

26-11-2013 22:49

Dam sobie rękę obciąć, że to wina gitary, a szczególnie słabo wykonanej elektryki gitary. Połączenia lutownicze nie są dobrze zrobione i dlatego taki efekt. Trzeba rozkręcić i sprawdzić, gdzie nie styka dobrze, a może być nawet coś oberwane. Pamiętaj, że te gitary dołączone do tej gry to śmieć muzyczny i wcale nie przesadzam. Są bo są, ale to jest wyrób jedynie gitaro podobny.
Obrazek Obrazek
<<Cort KX5 [Dimarzio D-Sonic >><<Kustom KG212FX>> <<TC Electronic Flashback Delay>> << Marshall JH1 The Jackhammer, EHX Metal Muff >>

Wróć do „Programy muzyczne”