seb1482
Posty: 30
Rejestracja: 08-03-2013 11:21

08-11-2013 10:47

Witam

Jako że dopadło mnie bezrobocie i kasa zbliża się do zera, postanowiłem sprzedać to i tamto. Na pierwszy ogień Ibanez. Gitarę posiadam od nowości, już kilka ładnych lat, jest to bardzo fajny i wygodny instrument. Jak wiadomo przez kilka lat "brzdąkania" sprzęt się zużywa, a ta gitarka niestety nie stała i się nie kurzyła, więc pewne rzeczy są nieuniknione. Są to raczej normalne ślady użytkowania typu: za dwa małe "puknięcia", ścieranie się wykończenia, mikrorysy z tyły i tego typu rzeczy, jednak ogólnie nie uważam żeby była jakoś specjalnie zniszczona.

Co fajnego w tej gitarce: napewno wklejany gryf, piękne wykończenie i przystawki aktywne. Paleta jaką dysponuje ta gitara jest ogromna.

Nie chcę się bardzo rozpisywać żeby Was nie zanudzać (zresztą pełną specyfikację bez problemu można odszukać w internecie bez jakiegokolwiek problemu), więc zapodam swój tel: 790387602 (śmiało można dzwonić i pytać, rozmowa jeszcze nikomu nie zaszkodziła :))

Gitara oczywiście do bezpośredniego ogladnięcia (mogę podrzucić w wybrane miejsce za zwrot spalonej ropy)
moja lokalizacja to siedlce-lublin (tak mniej więcej w połowie, warto pytać, może mieszkam po sąsiedzku :D)

cena jaka mnie interesuje to 1100zł
Obrazek Obrazek

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”