Awatar użytkownika
olaszmeja
Posty: 23
Rejestracja: 31-08-2013 23:16

10-09-2013 01:10

Cześć,
Nie tak dawno temu, w warunkach domowych nagrałam pewien utwór. Generalnie to nagrałam kilka utworów, ale z tego jestem chyba zadowolona najbardziej, dlatego chciałabym poznać Waszą opinię o nim. Wiem, że na początku jest dość monotonnie, dlatego polecam słuchać do końca. Jest trochę niedociągnięć, miejscami jest nierówno, ale zważywszy na warunki w jakich nagrywałam i na sprzęt to chyba jest całkiem dobrze. Zapraszam do słuchania, oceniania i komentowania! :)

>KLIK<

Awatar użytkownika
PuMak
Posty: 128
Rejestracja: 05-03-2012 12:09

10-09-2013 02:44

Klimat fajny i główny motyw też całkiem chwytliwy. Jednak jak dla mnie długość odwrotnie proporcjonalna do treści. Mam wrażenie też, że ciut surowsze brzmienie by się tu lepiej sprawdziło. Jestem z takiego pokolenia, które lubi krótko i treściwie ;) Tutaj jest przy długawo i monotonnie. Możliwe, że jak byś dodała do tego wokal, to wszystkie moje uszczypliwości stały by się bezsensowne, ale póki co pozostane przy swoim :)
Alhambra 7P, Hohner HC-06, lutniczy Gibson es 175, Fender SQ Affinity, Marshall JCM DSL 50, Marshall 1936 2x12, Marshall MG 15, Boss: NS, CH1, MD2

Awatar użytkownika
chodnik
Posty: 538
Rejestracja: 07-02-2010 21:54

10-09-2013 21:39

Ja jestem pod ogromnym wrażeniem fragmentu od 5 do 6 minuty. Ogólnie klimat ciekawy, ale rzeczywiście kawałek zbyt długi. Kiedy wydaje się, że coś się zaczyna dziać znów następuje powrót do głównego motywu. Skoro to jest wersja wstępna, to przede wszystkim rozważ skrócenie (nie każdy doczeka do 5 minuty) i wg mnie jak już dodajesz kolejne instrumenty, to niech one zostają. Faktura powinna się cały czas zagęszczać aż do końca.

Jak to było nagrywane? Jaki sprzęt, programy, instrumenty?
665 sąsiad diabła

Awatar użytkownika
starahuta
Posty: 7044
Rejestracja: 24-02-2013 19:34

10-09-2013 21:55

b. ladne.

przywoluje mi z odmetow pamieci jeden spokojny kawalek Venom, ale watpie, zeby to byla inspiracja :)
"...ten pouczający ton zrzędliwego wuja, który złotymi radami
naprawia świat z olimpijskiej wysokości własnego fotela"

Awatar użytkownika
olaszmeja
Posty: 23
Rejestracja: 31-08-2013 23:16

11-09-2013 00:45

chodnik pisze:Jak to było nagrywane? Jaki sprzęt, programy, instrumenty?


Nagrywane w domu, jedynym namacalnym, takim "żywym" instrumentem jest tutaj gitara nagrana przez Line 6 POD Studio GX + Pod Farm, perkusja to Dany's virtual drum, smyczki z FL Studio, wszystko nagrane w Audacity.

Zgadzam się ze wszystkimi, że faktycznie utwór jest za długi. Wrzuciłam, bo chciałam poznać jakieś opinie, ale myślę, że na dniach to poprawie, przede wszystkim właśnie skrócę :)

Wróć do „Wasza twórczość”