Awatar użytkownika
KlapekJL
Posty: 608
Rejestracja: 26-07-2011 13:59

27-07-2013 20:12

darking pisze:Slipknot tylko dwa słowa mi przychodzą do głowy KINDER METAL ale to tylko moje zdanie

Nie żebym ich bronił, bo nigdy się specjalnie nimi nie jarałem, ale chętnie posłuchamy uzasadnienia. Swoją drogą gratuluję pierwszego posta na tym forum, w którym nie zrobiłeś żadnego ortografa. Za to interpunkcja widzę dalej leży.

Awatar użytkownika
darking
Posty: 29
Rejestracja: 22-07-2013 16:04

27-07-2013 22:17

Uzasadnienie:
Kinder metalem nazywam połączenie hip-hopu z metale, czy połączenie techniawy z metalem czyli szeroko pojęty nu metal . Dla mnie ich muzyka nic dobrego nie wprowadziła dla szeroko pojętej muzyki metalowej. Po drugie przez takie zespoły jak ten metal jest spostrzegany przez wiele osób jako gorszy gatunek muzyki.

A co do błędów staram się ich nie robić ale nieraz (często)są i za nie z góry przepraszam ale nie będę się z nich tłumaczył

Awatar użytkownika
toudick
Posty: 73
Rejestracja: 17-04-2012 07:25

27-07-2013 22:25

Darking-ja cie prosze...Nie bede pisal dlaczego. Ale po prostu zamilcz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ObrazekObrazek
Dean Vendetta 1.0 + Vox VT20+

Dolo
Posty: 511
Rejestracja: 24-09-2012 12:46

27-07-2013 23:38

darking pisze:Uzasadnienie:
Kinder metalem nazywam połączenie hip-hopu z metale, czy połączenie techniawy z metalem czyli szeroko pojęty nu metal . Dla mnie ich muzyka nic dobrego nie wprowadziła dla szeroko pojętej muzyki metalowej. Po drugie przez takie zespoły jak ten metal jest spostrzegany przez wiele osób jako gorszy gatunek muzyki.

A co do błędów staram się ich nie robić ale nieraz (często)są i za nie z góry przepraszam ale nie będę się z nich tłumaczył


Kinder to po niemiecku dziecko. Jaki to ma związek z techniawą i metalem?

Zgadzam się z przedmówcą. Zamilcz.

Awatar użytkownika
darking
Posty: 29
Rejestracja: 22-07-2013 16:04

28-07-2013 12:18

Tym że słuchają nu metalu dzieciaki które chcą zabłysnąć przed kumplami i nie zagłębiają się w cale w metalu
po drugie poczytaj teksty slipknota

Awatar użytkownika
ma95
Doradca
Posty: 5303
Rejestracja: 05-10-2012 18:08

28-07-2013 12:26

Czyli co ? Mamy zacząć słuchać majtallicy ?

Slipknot to akurat jedno z bardziej melodycznych grań jakie można spotkać w tym gatunku, samego zespołu jakoś szczególnie nie słucham ale parenaście kawałków jest bardzo ok ;)

Awatar użytkownika
soltyske
Posty: 510
Rejestracja: 10-06-2012 13:56

28-07-2013 12:47

A ja ich bardzo lubię, w sumie keidyś byłem ich wiernym fanem. Zdarza mi się odpalić Stare płyty, ubrać koszulkę :D
Grają na prawdę spoko. Ktoś dobrze powiedział, że zespoły rujnowane są przez takie dzieci, które znają 2 kawałki i fani od razu. Nie przejmować się tym i już. Ja na przykład uwielbiam Iowa i Vol.3, zajebiste płyty, AHIG dla mnie jest takie za lekkie już, widać, że poszli w złą stronę, ale nie zmienia to faktu, że band jest w porządku :)

Czekam na ich plytę w 2014, mam nadzieję, że będzie ok :)
Fender Standard Telecaster | DiMarzio The Chopper | Dunlop ZW-45 | Randall RG50TC |

http://www.lastfm.pl/user/sebastians1996

Reverend
Doradca
Posty: 1534
Rejestracja: 26-10-2012 21:25

28-07-2013 12:58

Sorry, że to trochę offtop, ale po usłyszeniu tak pięknej definicji nu metalu kolegi muszę powiedzieć, że ja głupi nigdy nie lubiłem hip-hopu i nawet nie wiedziałem, jak wybitnym przedstawicielem tej szlachetnej muzyki jest Korn (przynajmniej z początkowych płyt). Na całe szczęście panowie zmądrzeli i zerwali z Kindermetalem, łącząc siły i nagrywając płytę ze Skrillexem!

Koniec offtopu. Co do Slipknota, to twórczości nie znam, za to nasłuchałem się wielu opinii w internatach, że "to nie prawdziwy metal" i hejtów wszelakich. Kilka kawałków słyszałem i były całkiem okej, jednak samemu wolę niczego nie oceniać. Każdy zespół zmienia się z czasem i ocenianie całości przez pryzmat jednej płyty to bezsens. Co z tego, że kiedyś ktoś grał np. metalcore czy pseudo-metal, muzyka rzeczywiście nie była szczególnie ambitna, płyta (lub kilka) wyszła słaba, jeśli z czasem zespół "wydoroślał", zmienił styl i z płyty na płytę zaczął grać naprawdę przyjemną muzykę, która nie jest próbą naśladowania niczego, nie jest kiczem? Ciężko mi to opisać tę myśl słowami, ale chyba mnie zrozumiecie. Nie chcę wychodzić zbytnio poza temat samego Slipknota, stąd nie sądzę, by dalsza dyskusja miała jakiś sens.

Awatar użytkownika
Savras
Posty: 96
Rejestracja: 22-12-2012 15:49

28-07-2013 18:23

ma95 pisze:Czyli co ? Mamy zacząć słuchać majtallicy ?


Tak, metallica > reszta świata.
Rozkaz :)
ESP LTD EC-1000 Deluxe na EMG 81&85 <3 :)

Awatar użytkownika
wachos
Posty: 80
Rejestracja: 05-04-2012 17:56

02-08-2013 16:46

Slipknot to dobry zespoł, Przy Vol 3 i AHIG poszli mocno do przodu technicznie, przy starszych plytach tylko Joey pokazywal na co go stac, Mick i Jim grali proste riffy, ale przy dwoch ostatnich płytach pokazali swoją lepsza strone< lepsza dla mnie bo na Vol 3 i AHIG sa troche ambitniejsze riffy i bardziej lubie je grac>

darking pisze:Tym że słuchają nu metalu dzieciaki które chcą zabłysnąć przed kumplami i nie zagłębiają się w cale w metalu
po drugie poczytaj teksty slipknota

Ja czytam teksty i widze ze maja dobry przekaz a ty chyba masz problemy interpretowaniem tekstow, na plycie Slipknot mozna powiedziec ze to byly mlodziencze wyzalenia, czyli: odpieprz sie , jestesmy soba jak sie nie podoba to spadaj < bynajmiej ja tak rozumiem te teksty , na Iowa bylo poczesci tak jak na pierwszej plycie, na Vol 3 nie wiem jak jest ciezko mi to powiedziec, a na AHIG widac golym okiem ze teksty sa w duzej mieze o polityce
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
starahuta
Posty: 7044
Rejestracja: 24-02-2013 19:34

02-08-2013 17:09

wachos pisze:bynajmiej ja tak rozumiem te teksty ,


padlem... :)))
"...ten pouczający ton zrzędliwego wuja, który złotymi radami
naprawia świat z olimpijskiej wysokości własnego fotela"

Awatar użytkownika
wachos
Posty: 80
Rejestracja: 05-04-2012 17:56

02-08-2013 17:16

Ale taka prawda :D
"pierdolić to! pierdolić ten świat!
pierdolić wszystko co popierasz!
nie należeć! nie istnieć!
nie pierdolić bzdur!
nigdy mnie nie osądzaj!"

"Jeśli ty jesteś 555, to ja jestem 666"
to mowi samo za siebie :D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
starahuta
Posty: 7044
Rejestracja: 24-02-2013 19:34

02-08-2013 18:13

padlem po blednym "bynajmniej", na dodatek blednie uzytym.

tekst glupszy od "Painkillera", a to nie komplement... hehehe..

najdelikatniej rzecz ujmujac -- gitara ma mniej strun niz progow, i tego sie trzymam.
u was jest chyba na odwrot.
"...ten pouczający ton zrzędliwego wuja, który złotymi radami
naprawia świat z olimpijskiej wysokości własnego fotela"

Wróć do „Zespoły, muzycy, koncerty”