Awatar użytkownika
Marcinkult
Posty: 934
Rejestracja: 02-08-2010 13:15

30-06-2012 15:35

Hej. Uporałem się z tym programem, a teraz mam problem. O ile nic nie brumi, nie ma szumów, zacząłem grać. No i kurde nie potrafię wyciągnąć niczego co brzmiało by w miarę podobnie. Gram na słuchawkach AKG K77, ale wszystko co gram na czysto bez podkładu w TapeDeck brzmi normalnie. Gdy włączam jakąś piosenkę i zaczynam grać, to w jednej słuchawce mam ten niby Overdrive a w drugiej słyszę partie jak by lekko na Cleanie. Szukam presetu, big Monster nawet nawet ale to jednak nie to. NickelPower, ładnie gra. Włączam piosenkę i kicha. Przez przypadek usunąłem sobie preset który sam zrobiłem do Kultu, on ładnie brzmiał. I teraz prośba ma ktoś może presety do Hard Rocka, bądź poniższych zespołów? (od najpotrzebniejszych):

Luxtorpeda
Knż
Kult
oraz Soad??
Jeśli tak to proszę o jakiekolwiek zamieszczenie ich, bądź napisanie że je się ma i wtedy może ktoś wyśle na majla albo coś. Na razie to z góry wam dzięki, a ja dalej idę się bawić tym programem, jak coś wyciągnę to się podzielę z wami.
Epiphone Custom Prophecy SG GX --> Joyo JT-305 --> Joyo Ultimate Drive --> Randall RH50T + Jet City JCA24S+

Awatar użytkownika
Marcinkult
Posty: 934
Rejestracja: 02-08-2010 13:15

05-07-2012 15:44

UP
Epiphone Custom Prophecy SG GX --> Joyo JT-305 --> Joyo Ultimate Drive --> Randall RH50T + Jet City JCA24S+

Wróć do „Gitara i komputer”