Radq124
Posty: 7
Rejestracja: 18-04-2017 14:51

18-04-2017 15:02

Witam,
na wstępie zaznaczam, że jestem w tym zupełnie zielony, ale o tym dalej ;)
Chciałbym podpiąć mój wzmacniacz do laptopa w celu nagrywania muzyki. Wzmacniacz to Marshall MG15CF, gitara to Epiphone Explorer GT ale to pewno nie jest istotne. Gdy podpinam wzmacniacz do laptopa przez kabel mini-jack i uruchamiam program do przechwytywania dźwięku (Audacity) po rozpoczęciu nagrywania słychać buczenie, trzaskanie a gitara leeeedwo leeeedwo słyszalna w tle, wzmacniacz dodatkowo wydaje z siebie takie "pierdnięcia". We wzmacniaczu posiadam tylko jedno wejście na dużego jacka i dwa wejścia na mini-jacka (wybaczcie, nie wiem czy są to wejścia czy wyjścia, nie znam się na tym).
Moje pytanie: czy mógłby ktoś rzucić jakąś wskazówką co robię źle, co robię nie tak i ewentualnie podpowiedzieć jak to prawidłowo podpiąć?
Moja prośba: Sprzęt kupiony za MOJE pieniądze więc jeżeli ktoś chce napisać post o tym jaki to wzmacniacz jest zły a gitara słaba...proszę, odpuście ;)

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

18-04-2017 15:18

wrzuć zdjęcie połączenia - w co wpinasz we wzmacniaczu i w co wpinasz w laptopie
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."


Wróć do „Żłobek gitarowy (gitary, wzmacniacze, sprzęt)”