kychykychy
Posty: 6
Rejestracja: 28-01-2012 17:40

31-08-2016 10:49


Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

31-08-2016 11:30

Całkiem sympatyczna gitara, nie jest wprawdzie warta jako nowa takich pieniędzy o jakich piszesz, ale jako baza do zrobienia czegoś naprawdę fajnego jest bardzo spoko. Z mojego oglądu kilku egzemplarzy - wymiana humbów, jeśli chcesz grać coś mocniejszego (te pakowane do nich dupy nie urywają), docelowo wymiana chyba całej elektroniki. Niektóre wymagały wymiany kluczy, ale nie zawsze puszczały. Wadą wszystkich były dość miękkie progi - jeśli się dużo gra, szybko się zużyją. Zaskakująco (dla mnie) dobrze wykonane wiosło, jak na tę półkę. Jeszcze jakiś czas temu brałbym od ręki (teraz flotę mam na chwilę zamkniętą).
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Awatar użytkownika
starahuta
Posty: 7044
Rejestracja: 24-02-2013 19:34

31-08-2016 13:14

Jest warta tak pod tysiąc. Ale czemu -- nie mam pojęcia, widać urok rynku. Gratuluję wiedzy o progach, umiejętności rzeźbienia dołów także, ale pomyłka zajszła -- to jeszcze nie jest taka tragedia jak chińskie Epi; pamięć płata figle czasem. Pozdrowienia dla Visiona.
"...ten pouczający ton zrzędliwego wuja, który złotymi radami
naprawia świat z olimpijskiej wysokości własnego fotela"

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

31-08-2016 15:21

Ignorując oczywiste zaczepki - miałem w ręku kilka Vintage, progi po paru miesiącach użytkowania przez użytkowników były mocno zjechane, stąd sądzę, że miękkie. Chińskich Epi nie znam, miałem w ręku jeden. Fakt - ceny wystawiane to ok. tysiąca, ceny transakcji - 800-1100 (w zależności od stanu i tego czy i jakie modyfikacje były wprowadzone). Dlatego za tę cenę brałbym od ręki.

Visiona nie znam, nie pozdrowię. Pozdrowię kabelki z Mayonesa, które wczoraj pieczołowicie wylutowałem i wywaliłem, zamieniłem na nowe i polutowałem od początku. Już działa.
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Awatar użytkownika
starahuta
Posty: 7044
Rejestracja: 24-02-2013 19:34

31-08-2016 16:41

Dosłać chustki, czy przebiegniesz się do kiosku?
"...ten pouczający ton zrzędliwego wuja, który złotymi radami
naprawia świat z olimpijskiej wysokości własnego fotela"

Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”