ulan88
Posty: 36
Rejestracja: 27-08-2010 22:00

05-01-2016 08:03

siemka, mam parę pytań, które kierował bym do ludzi, którzy znają się na sprzęcie.
Mam do kupienia za dość chyba okazjonalną cenę wyżej wymieniony wzmacniacz.
Dotychczas grałem w zaciszu domowym na interfejsie, lub też na tranzystorowych kombach, ale odkąd zdarzyło mi się pograć na paru wzmacniaczach lampowych to brzmienie mojego Laneya "pierdziawki" (co prawda 65W) zaczęło mnie wkurzać.
Korzystając z faktu, że założyłem nowy zespół i w końcu po latach gram z ludźmi, chcę ruszyć z tematem. Trafiła mi się okazja - ten wzmacniacz (head) za ok. 1500 zł, używany ale rok temu były wymieniane lampy itd., oprócz tego nigdy nie był naprawiany, gość jest drugim właścicielem i ciśnie, żebym go kupił.
Opinie na forach ten piec ma całkiem dobre.
Pytanie 1 brzmi: czy to dobry wybór wzmacniacza, na którym chcę grać stonery itp. klimaty?
Pytanie 2: jaka (na razie bardzo budżetowa) kolumna, najlepiej z tym zabrzmi? tak, niestety max do 800 zł, niestety (używana).

Wzmacniacz ma moc 50 W, kolumnę chcę nie za dużą bo na razie na próby, później na koncerty w niedużych klubach, więc gabarytowo nie chcę ogromnych rozmiarowo kolumn.
Doradźcie coś bo na prawdę nie mam kogo spytać ;p
Z góry dzięki.

Wróć do „Wzmacniacze gitarowe”