Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

03-03-2016 10:03

Rozglądam się powolutku za jakąś paczką 1x12, ewentualnie 2x12 (zależy od ceny) najchętniej na greenbacku albo vintage.

Jakby ktoś miał coś używanego w niezbyt powalających pieniądzach albo chciał się koniecznie pozbyć nówki sztuki za złotówkę ( ;-) ), chętnie się przymierzę do zakupu.

Aha - ma stać w domu, nie może być zniszczona i szmatława, żona by mnie pogoniła.

Paczka ma obsłużyć mały head lampowy w domu. Chcę, żeby to brzmiało ładnie, ale też nie waliło brzydotą po oczach.

Nie spieszy mi się, więc rozważę każdą sensowną propozycję.

Priorytety są następujące:
1. ma dobrze brzmieć (tak na czystych, jak i przesterowanych dźwiękach)
2. ma przyzwoicie wyglądać
3. nie powinna rozsadzić mi portfela ;-)
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

lukanio9502
Posty: 1
Rejestracja: 15-03-2016 12:48

15-03-2016 12:51

Mam na sprzedaż fajną kolumnę od VHT. Stan praktycznie nówka, bo większość czasu stoi w domu. Bardzo ładnie brzmi i wygląda. :) Sprzedaję z oryginalnym kartonem i instrukcją.
http://www.thomann.de/pl/vht_special_sp ... 112vht.htm

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

15-03-2016 13:00

Zapomniałem napisać, przepraszam - paczka zakupiona i już od paru dni gra. jak jeszcze trochę pogra, może parę więcej słów o niej napisze, bo na razie wyjątkowo pozytywnie mnie zaskoczyła jakością wykonania i graniem. Na VHT 112 patrzyłem i miałem "na liście", ale trafiła mi się niespotykanie tanio Jet City 212, z polecenia. Te Eminence w środku (sygnowane przez JC) mnie przekonały.
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Wróć do „Kupię / Zamienię”