BlackSheep
Posty: 10
Rejestracja: 08-02-2013 19:09

25-11-2013 20:34

XXANAXX

CHILLWAVE//WITCH HOUSE//ELECTRONIC//FUTURE CHILLOUT

Obrazek

Freedom Sound Art Agency , Many Kilos oraz klub Lizard King Toruń zapraszają w czwartek 28 listopada na koncert zespołu XXANAXX. Kompozycje pełne analogowych brzmień, głębokich basów i przestronnych pogłosów. Kojące i ciepłe dźwięki, do których chętnie wyskoczysz na parkiet. Mają za sobą występy na Openerze i Audio River.

wydarzenie facebook: https://www.facebook.com/events/511538738941080/

28.11.2013 CZWARTEK
Lizard King Toruń ul. Kopernika 3
Start : 21:00
Bilety : 15 pln przedsprzedaż / 20 pln w dniu koncertu


Bilety można nabyć w: bar klubu Lizard King przy ul. Mikołaja Kopernika 3 od godz. 18:00 do zamknięcia

https://www.facebook.com/xxanaxxmusic
http://www.youtube.com/user/xxanaxxmusic

XXANAXX - Disappear
http://www.youtube.com/watch?v=-1_5xTM_Ddw

XXANAXX - Hurt Me
http://www.youtube.com/watch?v=9ja8kgTnWo8

XXANAXX - XXANAXX
http://www.youtube.com/watch?v=Le-i1HJSfYg

Obrazek

PL
XXANAXX to polski duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną. Zespół powstał w 2012 roku a w jego skład wchodzą: Klaudia Szafrańska (wokal) oraz Michał Wasilewski a.k.a. Lance Flare (muzyka).

Klaudia (lat 19) pochodzi z Konina, Michał (lat 31) zaś ze Szczytna. Spotkali się w Warszawie. Klaudia, po występie w polskiej edycji programu 'X Factor', poszukiwała producenta, Lance Flare rozglądał się w tym samym czasie za wokalistką. Oboje potrzebowali tylko jednego spotkania by podjąć decyzję o wspólnej współpracy.

Artyści dzielą wspólne zainteresowania w eksperymentalnej muzyce elektronicznej. Ich kompozycje pełne są analogowych brzmień, głębokich basów, przestrzennych pogłosów i uwielbianych przez oboje dźwięków maszyny perkusyjnej Roland TR 808. Ta mikstura w połączeniu z głosem Klaudii tworzy niezwykłe muzyczne doświadczenie która wprowadza słuchacza w wyższy stan relaksu. Gatunki które są im bliskie to chillwave, witch house i electronica.

W chwili obecnej duet pracuje nad debiutanckim albumem, pierwszy singiel zatytułowany Disappear został wypuszczony w Grudniu 2012 roku.

EN
XXANAXX are a Polish electronic music duo from Warsaw, formed in 2012. The band consists of Klaudia Szafrańska (vocals) and Michał Wasilewski a.k.a Lance Flare (instrumentals).

Klaudia age 19 and Voo age 31 formed XXANAXX in 2012. Klaudia is originally from Konin, while Michał is from Szczytno. They've met in Warsaw. Klaudia after appearing in Polish edition of X Factor was looking for a producer and Lance Flare was in a search for a vocalist. Both needed just one meeting to decide they want to cooperate with each other.

They share the same interest in experimental electronic music. Their compositions are full of anologue sounds, deep bases, ambient reverbs and their beloved Roland TR 808 drums. This mixture combined with Klaudia's voice makes an unusual music experience that takes listener to a higher level of relaxation. The genres that they feel connected to is chillwave, witch house and electronica.

At this very moment the duo is working on their first LP, the first single titled Disappear was released at the beginning of December 2012.

carpediemtorun
Posty: 26
Rejestracja: 14-11-2012 14:46

27-11-2013 00:14

Little White Lies Akustycznie

27.11.2013 (środa)
Toruń, Carpe Diem ul. Plac Teatralny 7
Start: 20:00
Wejście: free

http://www.carpediem.pl/
http://www.facebook.com/CARPEDIEMTORUN

Little White Lies

Little White Lies to jedno z większych objawień ubiegłego roku.
Jeszcze przed wydaniem płyty wystąpili na Heineken Open'er Festival. W listopadzie 2012 ukazał się ich debiutancki album "Devils in Disguise" pod skrzydłami wytwórni fyh!records, który zdobył serca fanów i krytyków muzycznych w całej Polsce. Konsekwencją tego było pierwsze wielkie wyróżnienie – LWL zostało laureatami w plebiscycie gazety Co Jest Grane na najlepszą łódzką płytę roku 2012. Na fali entuzjazmu w kwietniu 2013 zespół wydał EP ‘In Word and Deed’, które pojawiło się w formie cyfrowej i, jako wydawnictwo kolekcjonerskie, na białej kasecie magnetofonowej.
Little White Lies utworzyli Kasia Katee Bartczak oraz Zbyszek Krenc. W czerwcu tego roku dołączył do nich perkusista Piotr Gwadera. Razem tworzą tykającą bombę pełną muzycznego erotyzmu i napięcia. Ten ładunek wybucha podczas występów na żywo, które, jak zawsze w ich przypadku, są wyjątkowe i klimatyczne.

www.facebook.com/littlewhiteliespl
www.soundcloud.com/little-white-lies

Awatar użytkownika
ManiekStrat
Doradca
Posty: 447
Rejestracja: 28-01-2011 11:33

29-01-2014 15:05

Obrazek
Jedyna w swoim rodzaju inicjatywa, która udowadnia że stwierdzenie "reggae łączy ludzi", nie jest tylko pustym sloganem. I co Wy na to ?

Zapraszamy na specjalny, klubowy koncert z cyklu Reggae Connecting People zorganizowany z inicjatywy zespołów Roots Rockets (półfinaliści Must Be The Music 2013) oraz Ayarise (powered by ComeYah).

Historia Reggae Connecting People zaczęła się pewnego lipcowego wieczoru w Ostrowie Wielkopolskim, podczas 13 edycji Konkursu Młodych Talentów im. Ryszarda Sarbaka (organizowanego przez Festiwal Reggae Na Piaskach). Kiedy okazało się, że Roots Rockets mają problem techniczny ze swoim sprzętem Ayarise w duchu fair play, nie bacząc na fakt, że pomagają „konkurencji” wsparła ich swoimi wzmacniaczami. Po wygraniu konkursu Roots Rockets zrewanżowali się pięknym gestem, przekazując w świetle reflektorów zdobytą przed chwilą statuetkę „Piaskowego Lwa” chłopakom z Ayarise. To właśnie wtedy ktoś rzucił hasło „Reggae Connecting People”, które po paru miesiącach kiełkowania w sercach, umysłach oraz terminarzach obu grup zaowocowało wspólną trasą koncertową.
W ramach planowanych koncertów będzie można usłyszeć prawdziwą ferię dźwięków spod znaku roots music, reggae, dub i ska w wykonaniu nie tylko Roots Rockets i Ayarise, ale również zaproszonych przez nich Gości. Koncertowy line up mimo, że wciąż jeszcze nie jest zamknięty przedstawia się więc niezwykle imponująco i zapowiada wieczór bogaty w doznania dźwiękowe.

Roots Rockets serwuje wysoko-energetyczną mieszankę reggae i ska, która
w połączeniu z charyzmą sceniczną lidera grupy – Beniamina Sobańca, podbija obecnie serca widowni polsatowskiego talent show „Must Be The Music”.

Ayarise to zespół, poruszający się przede wszystkim w obrębie stylistyki roots reggae, który jeszcze jako Comeyah, zaliczył w 2012 roku jeden z najbardziej spektakularnych debiutów muzycznych na krajowej scenie reggae, a teraz wraca z premierowym materiałem i nowym niezwykle utalentowanym wokalistą: Arturem „Artamanem” Zwierzchowskim na froncie.

Lady Dee *Spiritual - instrumentaliści Ayarise zaprezentują się też w nowej odsłonie, jako backing band odpowiedzialny za warstwę muzyczną projektu *Spiritual, który powstał z inicjatywy wokalistki i autorki tekstów Lady Dee oraz producenta Jarka „Dubrising” Dysia.

Reprezentacja Lublina będzie bardzo silna, a dodatkowo wzmocni ją jeszcze Roots Defender Sound Kolektyw, tworzony przez Natty B i BeWu - entuzjastów vinylowo-korzennych brzmień, którzy w ramach befor i afterparty serwować będą muzykę z Indii Zachodnich wprost z Polski wschodniej - można tańczyć.

Dotychczas odbyły się dwie edycje Reggae Connecting People, w Krakowie (RCP vol. 1) oraz w Nowym Sączu (RCP vol. 2). Teraz nadszedł czas na Lublin!

Planowany termin koncertu to 15 lutego 2014 r.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do klubu Graffiti. Ceny biletów: 15 pln w przedsprzedaży i 20 pln w dniu koncertu.

Prezentowany projekt to przykład inicjatywy podjętej przez ludzi, których łączy nie tylko muzyka, ale również więzy przyjaźni - mocne pomimo różnic w podejściu poszczególnych artystów do interpretacji muzyki reggae.


ZAPRASZAMY:)

Sprawdź nas na FB:

Lady Dee Spiritual
Roots Rockets
aYarise
Roots Defender Sound Kolektyw, Lublin

kontakt:
Alicja Perkowska
management/booking
+48 609 716 951
[email protected]
Suhr custom classic, rivera quiana studio 55 i inne graty...
Obrazek

BlackSheep
Posty: 10
Rejestracja: 08-02-2013 19:09

17-05-2014 16:29

Obrazek

Koncert Eklektik i Rejestracja x Warszawa Barometr x 22.05.2014

W czwartek 22 maja w warszawskim klubie Barometr ul. Smolna 40 odbędzie się koncert dwóch zespołów z Torunia. Eklektik - zespół który w tym roku wyda swój debiutancki album „Zapachy i Kolory”, zaserwuje mega energetyczny coctail muzycznych przestrzeni, lewitując miedzy progresywnym rockiem, punkiem, jazzem i klasyką. Rejestracja - legenda Punk Rocka !

wydarzenie facebook: https://www.facebook.com/events/679683255412141/

klub Barometr
Warszawa, ul. Smolna 40

22 maja 2014, godzina 20.00
Bilety: 15zł


http://barometr.waw.pl
https://www.facebook.com/klubbarometr

Eklektik

https://www.facebook.com/EklektikBand
https://soundcloud.com/eklektikband
https://www.youtube.com/user/bollock1100

Ich muzyka to istna mieszanka wybuchowa, połączenie wszelkiej maści stylów muzycznych a wszystko zakorzenione w rockowym zgiełku. Z jednej strony ostre brzmienie gitar, tętniący niczym bicie serca puls basu, potężne uderzenia bębnów, z drugiej cała gama klawiszowych brzmień, od klasycznego fortepianu do syntezatorowo - psychodelicznych odjazdów. Do tego wszystkiego odrobina smakowitych partii saksofonu. Całości dopełnia ciepły a zarazem mocny głos wokalisty. Te wszystkie elementy składają się na niezwykłą całość, którą razem tworzą. Nieskrępowani modą i powszechnymi trendami w labiryncie dźwięków odnaleźli własną eklektyczną ścieżkę.

Rejestracja

http://www.rejestracja.us
https://www.facebook.com/Rejestracja
https://www.youtube.com/user/rejestracjapunk

Zespół powstał w 1980 r. w Toruniu pod nazwą Rejestracja Przedpoborowa. Wraz z takimi zespołami jak: Dezerter, Moskwa, Abaddon, Siekiera, czołówka polskiego punk rocka. W latach 80-tych grupa była częstym gościem na festiwalu w Jarocinie. Następnie pojawiła się w filmie Pawła Karpińskiego "To Tylko Rock". W 1986 roku został wydany składankowy album "Jak Punk To Punk", na którym znalazły się dwa utwory Rejestracji: "Ciemność" i "Kontrola". W 1988 roku do Niemiec emigrują perkusista Tomek Siatka i gitarzysta Tomek Murawski grupa zawiesza działalność. Pod koniec lat 90-tych ukazuje się płyta "Tribute To Rejestracja" nagrana z inicjatywy muzyków z 1125. Utwory Rejestracji śpiewają: Kelner z Deutera, Grabaż z Pidżamy Porno, Nika z Post Regimentu, Pestka ze Schizmy. W 2008 roku następuje reaktywacja grupy i rozpoczynają się działania mające na celu nagranie materiału. Owocem owych działań jest płyta „Uwolnij się” nagrana na przestrzeni lutego i marca 2009 w Black Bottle Studio w Toruniu, na której znajdują się najbardziej znane numery zespołu. Wydawca NOISE ANNOYS.

W kwietniu 2010 pojawia się winylowy singiel zespołu zawierający 4 utwory REJESTRACJI wydany przez HRPP RECORDS. Zapowiada on koncertowy album grupy "LIVE HRPP 8.10.2009" stanowiący zapis koncertu w toruńskim HARD ROCK PUBIE PAMELA wydany również przez HRPP RECORDS. W 2011 REJESTRACJA otrzymuje tytuł PŁYTY ROKU w plebiscycie PREZYDENTA MIASTA TORUNIA i RADIA GRA za album "LIVE HRPP 8.10.2009".

EooN
Posty: 51
Rejestracja: 09-05-2009 18:08

26-05-2014 17:13

Zapraszamy na koncert proAge - 05.06.2014, Opole, Studio Dźwięku, godzina 21. Wjazd- darmowy!

Obrazek

https://www.facebook.com/events/542004679238727/

firejump
Posty: 6
Rejestracja: 13-01-2014 23:03

13-10-2014 18:58

Zapraszam na koncerty mojego bandu Ardent Sky (https://www.facebook.com/ArdentSkyBand, do posłuchania na http://ardentsky.bandcamp.com/):

W ten weekend gramy w:
18.10 Pub Piwnica, Sochaczew, (+ Hyperial, Torture of Hypocrisy) https://www.facebook.com/events/290118367863065/
19.10 Klub Harenda, Warszawa (+ Dahaca, Hyperial, Torture of Hypocrisy) https://www.facebook.com/events/1461445924144722/

Oprócz tego, w czwartek 16.10 od 20 będziemy goścmi w Radiu Sochaczew, będzie można posłuchać paru naszych nowych numerów. Do posłuchania w necie: http://www.radiosochaczew.pl/player/

fuse23
Posty: 22
Rejestracja: 21-03-2014 20:57

17-01-2015 21:56

Cześć Wam!
Zapraszam wszystkich na Festiwal Emergenza Polska 2015 w Krakowie.

Dzień: 01.02.2015 (niedziela)
Miejsce: "Klub Alchemia" , Kraków ul. Estery 5
Start: 19:00
Cena: 15 zł

Są to eliminacje, w których liczy się każdy głos od publiczności.
Swoich sił, aby zdobyć ich jak najwięcej, spróbują m.in. takie zespoły jak :
-FLOW (Mój zespół ;) Gramy w stylu: Hard Rock/Metal )
-PARAMNEZJA
-NATIVE
-THE DUFFS
-SONIC WAVE
i inni...

Sprzedaż bilecików -> priv!
ObrazekObrazek
Jackson RR5 black, Marshall JCM800 2204, Paka DIY 2x Celestion G12T "HOT 100" 12' ,Musima Classic

Awatar użytkownika
case
Posty: 64
Rejestracja: 14-10-2010 13:28

02-03-2015 16:26

Serdecznie zapraszam na koncert, w którym wystąpi grupa S.T.O.R.M. - zwycięzca I edycji przeglądu Holendrock, oraz zespoły ICON, non notus i Dopetape. Od klasycznego rocka, przez heavy metal, po grindcore (albo coś podobnego) - każdy znajdzie coś dla siebie ;)

https://www.facebook.com/events/955981557748038

Awatar użytkownika
Adam Fulara
Doradca
Posty: 75
Rejestracja: 09-05-2007 11:23

04-12-2015 08:28

Zapraszam na koncerty Full-X:

2015-12-09 (środa) - Wrocław we wrocławskim klubie "Niebo" g.20.oo
2015-12-27 (niedziela) - Ostrzeszów w "Baszcie"


Przedpremierowo będzie można usłyszeć utwory z nowej płyty, walczymy m. in. z polirytmami typu 2:3:5 ale w taki sposób, aby wycisnąć z tych rytmów szwung.
http://fulara.com/ <- Nowa płyta! "An Introduction to Counterpoint"

Gitarus
Posty: 26
Rejestracja: 30-07-2013 21:24

16-02-2017 15:56

Zapraszam na jutrzejszy koncert J-L Big Band w Vertigo Jazz Club, godz.19.30 :)
więcej info na FB
https://www.facebook.com/events/263677434052788/

Zapraszam.

Wróć do „Zespoły, muzycy, koncerty”