mbaton
Posty: 2
Rejestracja: 22-10-2009 11:41

26-02-2015 19:40

Witam serdecznie, jestem zainteresowany kupnem tego wzmacniacza. Gdzie ja go mogę dostać?:D Da się zauważyć, że jest coraz droższy(?). Używek nigdzie nie ma, ani na polskich serwisach, ani na niemieckich/brytyjskich. Nigdy wcześniej się nim nie interesowałem, dlatego nie jestem w stanie sobie odpowiedzieć na pytanie - czy często zdarzają się używki tego cuda?
W polskich sklepach, gdzie na stronach istnieje niższa cena niż u producenta nie są zaktualizowane informacje, a w rzeczywistości tego nie można dostać w żadnym z nich, sprowadzić też już ciężko, chyba że prosto od producenta, bo jak mówią ten sam postanowił sprzedawać swoje produkty.
Jak z thomannem? Napisałem do nich maila, ciekawe czy u nich również Kemperów już nie ma. Bo o rzetelność firmy chyba nie muszę się martwić i śmiało mogę przelać im te 6,5k? Nigdy nie robiłem tam zakupów.

Warto przeczekać jakiś czas i zaczaić się na jakąś używkę zza granicy? Czy jest to zjawisko baaardzo rzadkie i jednak trzeba pogodzić się z nie małym kosztem? Bardzo przydałby mi się na kwiecień;d

Awatar użytkownika
ma95
Doradca
Posty: 5303
Rejestracja: 05-10-2012 18:08

26-02-2015 20:58

Wszyscy których znam brali kempera z thomanna. Co do sklepu to czysta perfekcja. Takiej polityki można im tylko pogratulować. Najprzyjaźniejszy ze sklepów online ;)

Awatar użytkownika
sebjus
Posty: 476
Rejestracja: 13-11-2010 21:32

26-02-2015 23:06

Jak już będziesz go miał daj znać czy faktycznie taki dobry z niego "kopista" brzmień na różnych poziomach głośności.

Też polecam Thomann'a. Zawsze miło szybko, bez zbędnych ceregieli.


* przy i tak dużym wydatku wolałbym Fractala II XL
Też ma opcję kopiowania brzmienia.
elekt. Peavey Rotor EXP Limited Edition (black) Tesla AH-2 18V EMG A/B
elekt. Jackson RR5 SH-2 SD Nazgul
elekt. Ibanez MTM10 Seymour Duncan AHB-1n AHB-2b Metal Blackouts

mbaton
Posty: 2
Rejestracja: 22-10-2009 11:41

27-02-2015 12:31

No to tak trzeba będzie zrobić;) Dzięki za odpowiedzi! Kupię, na pewno zdam relacje:D

MarekSztaba
Posty: 1
Rejestracja: 09-09-2015 08:53

09-09-2015 09:00

Witam, ja i mój kolega kupowaliśmy kempera w polskim sklepie netstore24.pl , cena zdecydowanie niższa niż u konkurencji, dostawa była w ciągu kilku dni. Za wersję kempera rackową bez wzmacniacza płaciłem ponad 500zł mniej niż w thomannie więc po co przepłacać:) Obsługa z tego sklepu też była bardzo dobra.

Awatar użytkownika
kavoo
Posty: 2112
Rejestracja: 08-07-2012 23:17

09-09-2015 11:33

Kemper to nie wzmacniacz, to preamp z możliwością profilowania. Potrzebuje powerampa+paczki (albo kolumny aktywnej), chyba że kupisz wersję PowerHead/PowerRack, która jest dobre 2 tysiące droższa - wtedy mozna mówić o nim "wzmacniacz".

Co do samego wyboru sprzętu, to... ekhm ;) Można pracę dyplomową napisać o ułomnościach i ograniczeniach Kempera :D Ale spoko, kupuj - zwykły head jest w thomann.de dostępny od ręki.
Obrazek
Sarkazm i ironia pomagają mi zdzierżyć głupotę innych.

Wróć do „Wzmacniacze gitarowe”