Awatar użytkownika
VaderPeter
Posty: 86
Rejestracja: 30-12-2013 16:45

23-03-2014 17:50

Cześć, od niedawna mam ochotę wstawić parę coverów Behemotha, ale nie zaborca rozumiem jak to zrobić by:
- była w miarę dobra jakość, to znaczy puścić w tle i grać pod to, albo puścić w tle i podgłośnić wzmacniacz i puścić sobie w słuchawkach, czy nagrać tylko n kamerkę z samą gitarę a potem jakoś pod to podłożyć podkład, sam nie wiem, moglibyście mi wypisać po kolei etapy działanie tego wszystkiego bo nie ogarniam do końca, nie mam zbytnio nowego sprzętu i zrobię tylko w miarę możliwości (zależny mi na czymś w tym stylu: http://www.youtube.com/watch?v=aGP7GtQ6g9o albo http://www.youtube.com/watch?v=0PwZ5FfNbCY), oczywiście chyba najlepiej jest z słuchawkami ale mam problem żeby puścić to równo, a nie będę grał z pamięci bo się pomylę i chcę żeby było w miarę równo, pomocy! Powiedźcie jakiś dobry sposób.

Przepraszam, jeśli w złym wątku, jestem tu nowy :)

Awatar użytkownika
marcowyzajac
Posty: 1760
Rejestracja: 17-04-2013 20:35

23-03-2014 17:57

najpierw znajdujesz podkład, potem na oddzielnej ścieżce nagrywasz swoje granie(a w słuchawkach podkład), dopasowujesz położenie nagranej ścieżki względem podkładu. na koniec nagrywasz obraz i dodajesz do dźwięku
Obrazek
Новый скин форум- трагедия!!!

Awatar użytkownika
VaderPeter
Posty: 86
Rejestracja: 30-12-2013 16:45

23-03-2014 18:01

Dzięki, tylko że nie wiem jak nagrać gitarę na kompa i czy mógłbyś polecić program do takich zabaw?

Awatar użytkownika
dead2582
Posty: 1109
Rejestracja: 23-02-2013 14:37

23-03-2014 18:03

Tak, w złym.

Na pierwszym filmiku po prostu puścił gość muzyke i grał do niej, żadna filozofia. Odpal kawałek, ustaw wzmacniacz dobrze i nagraj jak masz w miare przyzwoitą kamerke. Innym sposobem jest nagranie jak grasz cover normalnie kamerką, jednocześnie przez kabel/interfejs/mikrofon nagrać na kompa to co grasz i później wszystko skleić tj. wideo, twoją gre i utwór do którego grasz. Jest kilka sposobów, żaden nie wydaje mi się jakiś poplątany czy trudny do ogarnięcia. Sam powinieneś do tego dojść...
ObrazekObrazek
Sterling JP60 blblblblblblblblbllblblblbSterling JP70 (Liquifire+Crunchlab )
Obrazek
Axe FX II Mark2

Wróć do „Hyde Park”