Bjorn
Posty: 67
Rejestracja: 18-07-2013 14:55

21-02-2016 23:14

Dzień dobry,
Na sprzedaż gitara elektryczna Ibanez GRX70QA-TKS. Jest to superstrat z układem przetworników HSH, ruchomym mostkiem na śrubach. Gitara ma aktualnie założone struny 13-54 Rotosound (dorzucam 2 paczki gratis takich samych, w tym jedna prosto od producenta z UK przyleciała, długa historia ;>). Mam ją dokładnie od 28 października 2015 roku, kupiłem w Bratpolu w Toruniu (posiada gwarancję 2 lata, paragon oczywiście dołączę). Spisuje się świetnie, nie było problemów. Brzmieniowo uniwersalna, na pozycjach 2-4 słychać nawet dzwonki, ze względu na sposób połączenia przetworników. Ogółem gitara w stanie sklepowym, nie była dużo grana, używana jedynie dość sporadycznie w warunkach domowych. Progi jak nowe. Podstrunnica zakonserwowana olejkiem Dunlopa. Mogę podesłać zdjęcia w większej rozdzielczości i wykonać inne także na życzenie. Próbki brzmieniowe jedynie po podłączeniu przez interfejs na programie typu Reaper na czysto, albo ewentualnie przez jakieś darmowe wersje symulatorów typu GuitarRig czy Amplitube.
Sprzedaję, bo udało mi się wygrać inną w konkursie Magazynu Gitarzysta.
W zestawie: gitara, wajcha mostka, klucze do regulacji gryfu i mostka, paragon i instrukcja.
Gratis dorzucam: 2 kable jack-jack, 2 komplety strun Rotosound Rotogrey 13-54, kilka kostek.

Cena: 500 zł + wysyłka kurierska (możliwy odbiór osobisty w Toruniu).
Kontakt: krzychu517@gmail.com lub krzysztof.maliszewski01@gmail.com lub telefonicznie 517-932-900

OLX

Bjorn
Posty: 67
Rejestracja: 18-07-2013 14:55

10-03-2016 11:33


Wróć do „Sprzedam (Gitary elektryczne i basowe)”