AliensAss
Posty: 10
Rejestracja: 01-09-2012 20:35

29-08-2015 15:07

Witajcie,
Szukam stron gdzie można znaleźć używane gitary, sprzęt muzyczny, znacie jakieś z wyjątkiem ( sprzedajemy.pl \ olx.pl \ allegro.pl \ )?
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
starahuta
Posty: 7044
Rejestracja: 24-02-2013 19:34

29-08-2015 15:12

Myślę, że krócej zajmie chwilę pomyśleć i to i owo w szukajkę wpisać, niż Szacowne Forum męczyć... (Ale myślenie boli.)
"...ten pouczający ton zrzędliwego wuja, który złotymi radami
naprawia świat z olimpijskiej wysokości własnego fotela"

AliensAss
Posty: 10
Rejestracja: 01-09-2012 20:35

29-08-2015 15:24

W opisie działu jest napisane " O wszystkim i o niczym - dowolne tematy ", więc mam prawo spytać o Dowolną rzecz forumowiczów.
Stron szukałem wielokrotnie, dlatego postawiłem zapytanie o jakąś sprawdzoną. Wydaje mi się jednak, że w Internecie przeważają osoby Pana pokroju, które większą frajdę czerpią ze zrobienia z kogoś jelenia, niż pomocy -co zakładając jest głównym celem tego portalu. W obecnej sytuacji zastanawiam się, co Pan tutaj robi, jeśli publikuje nieprzydatne oraz bezsensowne myśli zamiast podzielić się jakąś bardziej wyszukaną sentencją. Niestety, jak Pan to zgrabnie ujął " Myślenie boli ", dlatego od niektórych nie należy wymagać zbyt wiele.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
starahuta
Posty: 7044
Rejestracja: 24-02-2013 19:34

29-08-2015 15:29

Proszę Pana! Z jelenia nie ma co robic jelenia. Jeśli już "robić", to jednak ambitniej... W Pana przypadku od tresury odstępuję.


PS ebay to taki pierwszy pomysł; gadają też, że na fajzbuku są jakieś kręgi wtajemniczonych.
"...ten pouczający ton zrzędliwego wuja, który złotymi radami
naprawia świat z olimpijskiej wysokości własnego fotela"

AliensAss
Posty: 10
Rejestracja: 01-09-2012 20:35

29-08-2015 15:35

Niestety, nie miałem styczności z żadnym z powyżej wymienionych portali. Może powinienem skorzystać z Pana przydatnych rad :-)
Chyba faktycznie nie powinien pan zajmować się tresurą, skoro stukanie w klawiaturę stanowi dla Pana problem.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
marcowyzajac
Posty: 1760
Rejestracja: 17-04-2013 20:35

29-08-2015 15:44

AliensAss pisze:W opisie działu jest napisane " O wszystkim i o niczym - dowolne tematy ", więc mam prawo spytać o Dowolną rzecz forumowiczów.

Zapytać masz prawo o co zechcesz, ale jeśli po pytaniu widać, że ktoś się nawet nie bardzo zastanowił nad tematem, nie oczekuj wiele więcej niż marudzenie o bezmyślności. A bezmyślność zarazą jest naszych czasów- ludzie mając łatwy dostęp do informacji, mając możliwość wyciągnięcia jakichś, choćby i prostych wniosków, zamiast ze swoich możliwości skorzystać, zużywają czas forumowiczów, którzy mogliby go spożytkować na udzielenie porady komuś, kto jej bardziej potrzebuje.

Google analizuje ruch w internecie- szukajka posiada informacje, jakie strony wiążą się z daną frazą i które są najczęściej odwiedzane- te wyświetla na górze. Z pewnością istnieją mniej popularne portale aukcyjne, ale po co ci ich szukać, skoro bardzo mało osób z nich korzysta? Żeby nie sprzedać czy żeby nie kupić?
Ludzie korzystają z gumtree, olx, sprzedajemy, allegro; czasem z giełd forumowych, czasem z ebaya. Tam jest duży ruch. O pomniejszych stronach tego rodzaju- jak to Huta pisał- google ci powie, jeśli odpowiednio zapytasz; ja nie korzystam i nie znam takich.

Ewentualnie w darknecie możesz poszukać ofert- tam wszystko da się kupić- ale niewiele zrobisz jak ktoś cię oszuka; wszystko na własne ryzyko.
Obrazek
Новый скин форум- трагедия!!!

AliensAss
Posty: 10
Rejestracja: 01-09-2012 20:35

29-08-2015 16:08

Ma Pan rację i dziękuję za opinię, natomiast polecam przeczytać pierwsze dziesięć z dodanych postów ( od góry ), bądź losowo, kolegi który przed chwilą próbował zabłysnąć. Chyba same mówią o człowieku i jego kulturze, takich użytkowników powinno się banować bo to jest dopiero bezsensowne zaśmiecanie forum. Temat uważam za zakończony.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
starahuta
Posty: 7044
Rejestracja: 24-02-2013 19:34

29-08-2015 16:17

Żegnam, primadonno! :)
"...ten pouczający ton zrzędliwego wuja, który złotymi radami
naprawia świat z olimpijskiej wysokości własnego fotela"

Awatar użytkownika
ESP
Posty: 888
Rejestracja: 09-01-2014 17:29

02-09-2015 22:16

To jest huta. Staruch zawsze taki jest :D

Awatar użytkownika
starahuta
Posty: 7044
Rejestracja: 24-02-2013 19:34

05-09-2015 18:18

Huta jak huta, robi dym i przytruwa, a i surówką mu się ulewa czasem. Ale ma też magiczna sygnaturkę... Primadonny raczej nie rozumią.
"...ten pouczający ton zrzędliwego wuja, który złotymi radami
naprawia świat z olimpijskiej wysokości własnego fotela"

Wróć do „Hyde Park”