Awatar użytkownika
yar3x3run
Posty: 29
Rejestracja: 31-05-2013 01:45

10-12-2015 03:11

Witam aktualnie posiadam Epiphone Zakk Wylde ZV z casem i chcę ją sprzedać.

Dołożyć i kupić jakieś inne wiosło co spełni takie wymagania.

1.Korpus najlepiej mahoń ale nie koniecznie
3.Gryf ogólnie podstrunnica wyscigowa i 24 progi
4.Mostek stały.
6 .6 strun,

7. Najlepiej używka i przez internet nie mam problemu z kupnem,ewentualnie jakaś nówka.
Ostatnio zmieniony 04-01-2016 02:23 przez yar3x3run, łącznie zmieniany 3 razy.
Poszukiwania sprzętu.

bcrich
Posty: 85
Rejestracja: 09-01-2013 23:49

10-12-2015 10:00

Może moja propozycja nie spełnia wszystkich twoich oczekiwań, ale tak czy siak polecam vałke Dean Razorback. Jakiś czas temu ją sprzedałem, kupiłem Jacksona KVMG i powiem ci, że rozważam powrót do niej. To nie tak, że mój nowy nabytek to słaba gitara, ale jakoś tak dziwnie, nie mogę się po prostu przekonać... Szczerze polecam Deana Razorbacka, sam gram w zespole death metalowym i nie miałem na co narzekać, no może przy regulacji z floydem, ale to akurat standard :D. Z taką vałką nie tylko dobrze brzmisz, ale i wyglądasz jak prawdziwy skurwiel! Znajomy z tego bandu ma X i sam zobacz jak to wygląda: https://www.youtube.com/watch?v=9cDewb4w8-g :D

Jeśli chodzi o tego Ibaneza Xiphos, to nie wiem czy jest tak fajny, bo jeden ziomek bardzo chciał się ze mną zamienić właśnie na Deana :D a jeśli chodzi o BC Rich Stealth to ktoś kiedyś tutaj na forum narzekał, że wybulił 4k, a gitara źle wyważona XD

Awatar użytkownika
jakubsxm
Posty: 141
Rejestracja: 03-03-2014 00:38

10-12-2015 14:34

BC Rich Stealth Schuldinera wisiał niedawno na allegro za coś koło 2200. Te wiosła nie są wcale takie drogie na rynku wtórnym, bo, nie oszukujmy się, one sa stworzone tylko do jednego gatunku :D Jeden pickup też ogranicza.

Co do Xiphosa, miałem, polecam. Wystarczy wyrwać normalną wersję z floydem i zablokować. Bardzo fajnie trzymało to strój, a wiosełko naprawde spoko wykonane. Pod most wrzucić coś mocniejszego i do death metalu jak znalazł.
Schecter Hellraiser C7 FR
Epiphone Special II + Duncan Designed Blackouts


Blackstar HT5 + Maxon OD808
Harley Benton g212 - 2x Celestion V30

Wróć do „Jaka gitara elektryczna powyżej 1000zł”