Plumek
Posty: 16
Rejestracja: 11-12-2011 22:12

13-11-2015 16:37

http://allegro.pl/show_item.php?item=5794747352

Witam, dziś mam do sprzedania swój niemal cały sprzęt gitarowy używany na koncertach i w studio. Jest to szybka aukcja, ponieważ potrzebuję pilnie pieniędzy na otwarcie nowego przedsiębiorstwa.

Zacznijmy od gitarki. Wymienione są świeże sprężyny Schaller'a i zaciski Flod Rose'owe. Mostek jest wyregulowany, z resztą systematycznie. Nigdy nie było problemów z przepięciami, uziemieniem, strzelającym mostkiem etc. Rok temu zostały założone w nim przetworniki Merlin Hellfire. Hambucker przy moście jest mięsisty, bardzo zbliżony brzmieniem do EMG81, w połączenie z singlem daje vintage'owy sound rodem z lat 70's. Sam singiel - szklanka z kremowym charakterem (to już w miarę operowania barwą pot. 'tone'). Singiel + hambucker przy gryfie (mój ulubiony:)) jest niezwykle uniwersalny, można odnieść wrażenie, że wybacza dużo niedociągnięć na wysokich rejestrach, no i sam hambucker przy moście to okrągły dźwięk spisujący się na solówkach i balladach. Dorzucam do gitarki miękki, gruby pokrowiec i dwa ibanezowskie kable.

Marshall Haze 40C - Pełna lampa, kupiony pod koniec 2013r. Bez zarzutów, bardzo fajnie grzeje. Posiada 3 efekty cyfrowe (chorus, phaser, delay), reverb, opcję boost na kanale czystym i przesterowanym oraz opcję bright na kanale czystym. Doskonale spisuje się na koncertach, kiedy podpięty jest liniowo do kolumn. Prawdopodobnie kupię go w przyszłości raz jeszcze. (póki co, niestety muszę odseparować się od gitary elektrycznej :c ). Do wzmacniacza dorzuca sztywny pokrowiec szyty na miarę. Wiele recenzji (profesjonalnych, amatorskich) i próbek jest oczywiście na youtubie.

G-Lab Wowee - to jedna z najlepszych kaczek w kosmosie. Wiele tych magicznych przycisków czyni ją kaczką dziwaczką, bo nadaję się do każdego rodzaju muzyki - wszystko do skonfigurowania. Co takiego ją wyróżnia? Oczywiście system 'touchowy' czyli włącza się natychmiast po zetknięciu ze stopą i analogicznie wyłącza się po jej oderwaniu, ta opcja rewolucjonizuje koncerty na żywo i próby, zawsze i w każdej chwili choć na sekundę i bez zbędnego zamętu można wprowadzić piękne "kwaa" :D oczywiście opcją touch jest wyłączalna jednym przyciskiem, wówczas Wowee zamienia się w tradycyjną niemniej zajebistą w brzmieniu. Uwaga! Produkt Polski. Kiedy wrócę do gitary, na pewno będę chciał ją zdobyć (niestety ceny są absurdalnie wysokie)

Metal MUFF (tudzież żartobliwie Metal Milf) - eksperymentalne narzędzie dla rzemieślników i wielbicieli dobrego 'siana'. W moment zmieni wodę w wino bądź na odwrót. Jeden z najlepszych farmerów w swoim rodzaju, odsyłam na yt :)



Arcydobry zestaw dla profesjonalistów i początkujących. Cena katalogowa tego zestawu:
Ibanez RG350WH - 1900zł + Set HSH przetworników Merlin Hellfire - 700zł
Marshall Haze 40C - 2500zł + Gruby sztywny pokrowiec szyty na miarę - 100zł
G-lab Wowee-Wah - od 700zł, Metal Muff - 300zł

Ceny nie są przesadzane, daje nam to 6200zł

Jakiś czas temu wystawiłem te wszystkie komponenty za 4300zł, jednak ze względu na to, że pilnie potrzebuję gotówki na otwarcie nowego biznesu - 50% ceny katalogowej czyli 3100zł satysfakcjonuję mnie i jak najbardziej jest to uczciwy układ zważywszy, że sprzęt jest w idealnym stanie i był eksploatowany z szczególną starannością.

Życzę udanych zakupów, mam nadzieję, że sprzęt wpadnie w dobre ręce :) Pozdrawiam!

ps. odbiór osobisty możliwy na terenie Krakowa
kontakt telefoniczny 531-342-919

DLA GITARZYSTÓW Z FORUM PRZESYŁKA GRATIS ALBO 100ZŁ RABATU :-)

Wróć do „Sprzedam (Efekty gitarowe)”