RedHot
Posty: 24
Rejestracja: 11-10-2012 22:10

09-02-2014 23:20

Witam. Ostatnio zaczem uczy si teorii na stronie e-kamerton. Mam pytanie czy musz wykupi wersj Premium eby mc oglda filmiki z tej strony do koca? Napisane jest na stronie e filmiki mona oglda bo to jest wersja standard dla wszystkich. Jak ja ogldam to ucina mi filmik gdzie tak w 1/4 dugoci filmiku.Oczywicie zaoyem tam konto i jestem zalogowany.
Obrazek

Little Gi
Doradca
Posty: 147
Rejestracja: 22-01-2008 14:26

10-02-2014 11:09

Witam serdecznie.Filmiki powinny wywietla si do koca, nie ma obowizku wykupywania konta premium aby obejrze lekcj.Na poziomie standard wszystkie materiay s za darmo, artykuy oraz lekcje wideo.Osoby zgaszajce ten problem byo kilka dosownie par pojedynczych osb zgaszajcych ten sam problem odwieyy wersj zainstalowanego flash Playera - i po kopocie.Sprbuj zaadowa najnowsz wersj flasha. Jeli to nie pomoe, prosz zgo temat na podany adres kontaktowy: biuro@e-kamerton.plna przyszo prosz pisa na kontakt podany na e-kamertonie lub obok danej lekcji w formularzu forumowym.Pozdrawiam serdecznie, dzikuj za aktywno i zgoszenie problemu.ycz efektywnej nauki. W razie problemw lub pyta - prosz pisa na adres e-kamertonowy :Temat do zamknicia :

Wróć do „Hyde Park”