pb03
Posty: 1
Rejestracja: 19-07-2015 13:49

19-07-2015 15:03

Witam,

Mam do sprzedania gitarę akustyczną firmy Dowina. Model D333S-LE. Gitara zakupiona w roku 2012.

Specyfikacja:
Pudło rezonansowe: dreadnought
Płyta wierzchnia: lity świerk Sitka (Solid Sitka spruce)
Boki i tył: palisander indyjski
Szyjka: mahoń
Prożek: "Ivory" 43mm
Wkład do mostka: "Ivory"
Mostek: palisander
Podstrunnica: palisander
Połączenie gryfu: Dovetail
Maszynki: Dowina Chrome
Wykończenie: open pores

Stan gitary oceniam na -bdb (minimalne ślady użytkowania). Używana wyłącznie w domu, przechowywana w pokrowcu.
Sprzedaję ponieważ kończę swoją przygodę z gitarą. Z racji tego do gitary dochodzi parę drobiazgów: pokrowiec, pasek na ramię, korbka do nawijania strun (wszystko od Yamahy, cena ok. 50zł), kapodaster Dunlop (za 70zł [model 84FN z tego co pamiętam]), tuner gitarowy Tenson It-10 (~30zł), struny DR RARE (phosphor-bronze 13-56; 35zł).

Z racji, że o gitarę starałem się dbać i jest to instrument zadbany cena jaka by mnie interesowała to 1200zł. Możliwość negocjacji ceny zależy od zainteresowania. Zainteresowanych z kolei zapraszam do kontaktu mailowego: pb2910@gmail.com

Zaznaczam, że zejście z ceny poprzez rezygnację z akcesoriów raczej nie wchodzi w grę, jak wspomniałem na chwilę obecną nie planuję kupna nowej gitary, a ze sprzedażą wszystkiego osobno byłoby za dużo zachodu.

Możliwość ogrania na terenie Krakowa (mile widziany odbiór w Krk, ale jest możliwość wysyłki, szczegółów udzielę mailowo).
Zdjęcia również mogę podesłać mailem.

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu!

Wróć do „Sprzedam (Gitary akustyczne i klasyczne)”