Awatar użytkownika
Muflon
Posty: 429
Rejestracja: 16-01-2011 19:17

22-10-2013 00:12

Kiedyś wrzucałem Fear of The Dark w aranżacji inspirowanej Igorem Presnyakowem. Ostatnio siedziałem i tak na szybko ułożyłem aranżację ballady Offspringa.

Nagrane na szybko, za pierwszym razem, są drobne potknięcia. Bardziej mnie interesuje wasze odczucie co do aranżacji, niż co do techniki (bo wiem że i tak ssie)

http://www.youtube.com/watch?v=WnkBv2rNaaM
Jak sorry to było, jak pomogłem to kliknij tam po lewej.
Konik Workshop - serwis gitarowy Wrocław

Awatar użytkownika
marcowyzajac
Posty: 1760
Rejestracja: 17-04-2013 20:35

22-10-2013 07:58

patrząc na sprzęt jakim dysponujesz, zdjęcia z koncertu wklejone w "waszych facjatach" możnaby odnieść wrażenie że mamy do czynienia z młodym geniuszem muzycznym, takim naszym polskim Vai'em. rozumiem że w dniu kiedy to nagrywałeś byłeś bardzo zmęczony po nieprzespanej nocy i studiowaniu do późnego popołudnia, w dodatku jesteś nieprzyzwyczajony do szerokiego gryfu akustyka... no może przesadziłem, ale tempo pływa jak kijanka, dźwięków mnóstwo nieczystych, pomyłki są... tyle jeśli idzie o to jak zagrane.

a co do aranżacji- bardzo fajnie pomyślane, słucha się przyjemnie, gdyby nie te pomyłki i tempo to by było naprawdę świetnie:D

może jak znajdziesz chwilkę to poćwicz ten kawałek, żeby nie było "drobnych potknięć" i nagraj po mistrzowsku. to nie będzie dużo pracy a na pewno będzie się lepiej słuchało:)
Obrazek
Новый скин форум- трагедия!!!

Awatar użytkownika
Muflon
Posty: 429
Rejestracja: 16-01-2011 19:17

22-10-2013 16:55

Wiedziałem że ktoś ostro wytknie ;) Chociaż i tak się obeszłeś ze mną miękko ;)

Kawałek jest do dopracowania, właściwie wrzuciłem z głupia frant. Mam zamiar jeszcze popracować nad wstawieniem linii wokalnej. Gitara nie jest moja i na co dzień nie gram na akustyku tylko na klasyku. A jak to mówią - daj gitarzyście akustyka, zobacz ile błędów robi ;)

PS
A sprzęt jest do dupy. Aktualnie nie mam ani jednego porządnego wzmaka - wszystkie w czymś zawodzą, jeden ma spaloną końcówkę mocy. Przester-mina ma zepsuty footswitch i działa tylko przester. Gitara brumi. Więc kaszana i kicha.
Jak sorry to było, jak pomogłem to kliknij tam po lewej.
Konik Workshop - serwis gitarowy Wrocław

Awatar użytkownika
Havok
Posty: 324
Rejestracja: 25-09-2011 21:51

22-10-2013 17:18

Mam tylko jedno pytanie, które zadaje już od bardzo dawna różnym użytkownikom: Po co takie coś ku**a wrzucacie?
Peavey 6505+, Diezel Herbert,Fryette Sig X, Marshall/Mesa Boogie Full stack, Jackson RR24YB, DBZ Venom, Ran Custom,Washburn D200 PROE, ZW Overdrive,ZW-45,KK Equalizer, ISP Decimator,TC Hall of Fame, Cioks power supply


GG:13411895

Awatar użytkownika
Mayo
Posty: 333
Rejestracja: 03-08-2012 21:29

22-10-2013 21:07

Havok pisze:Mam tylko jedno pytanie, które zadaje już od bardzo dawna różnym użytkownikom: Po co takie coś ku**a wrzucacie?


A ja mam takie pytanie, bo jestem tu stosunkowo od niedawna. Czy jesteś li tylko krytykiem, czy też może zaprezentujesz swoją twórczość? ;)
http://soundcloud.com/Myhard

http://www.youtube.com/MayoProject

Kramer Pacer Classic | Flame Bell | Cort GB JB

Awatar użytkownika
marcowyzajac
Posty: 1760
Rejestracja: 17-04-2013 20:35

22-10-2013 21:26

oj czepiasz się. trzeba mu raczej pogratulować że się chwilowo odczepił od Enta. brawo Havok, tak trzymaj:)
Obrazek
Новый скин форум- трагедия!!!

Awatar użytkownika
starahuta
Posty: 7044
Rejestracja: 24-02-2013 19:34

22-10-2013 23:57

Havok mocno potrafi przysunac, Statlera albo Waldorfa zamiast tego rogasia mu dac w avatarze :)
"...ten pouczający ton zrzędliwego wuja, który złotymi radami
naprawia świat z olimpijskiej wysokości własnego fotela"

Awatar użytkownika
Muflon
Posty: 429
Rejestracja: 16-01-2011 19:17

23-10-2013 10:58

Cóż, jak dotąd konstruktywnie i na temat wypowiedział się marcowy... niczego lepszego się po tym forum nie spodziewałem.
Jak sorry to było, jak pomogłem to kliknij tam po lewej.
Konik Workshop - serwis gitarowy Wrocław

Wróć do „Wasza twórczość”