BartekH
Posty: 2
Rejestracja: 02-07-2012 00:11

02-07-2012 00:19

Witam :). Czy ktoś, kto używa lub używał tego efektu, mógłby pomóc ustawić mi na nim jakieś fajne brzmienia :)?
Efekt jest używany. Posiada wiele funkcji, które nawet nie wiem do czego służą (nie jestem dobry, jak chodzi o takie sprawy). Osobnik, od którego efekt otrzymałem, zapisał na nim kilka brzmień własnej roboty. Niektóre są fajne, niektóre sprzęgają (podczas gdy fabryczne tego nie robią). Mógłby ktoś podzielić się swoją wiedzą na temat tego efektu :)?

A i jeszcze jedno. Słyszałem, że można w jakiś sposób poprzez podłączenie efektu do komputera, pobrać na niego gotowe brzmienia/efekty jakiś słynnych kapel (np brzmienie zbliżone do iron maiden, metalliki itp.). Czy ktoś wie coś na ten temat? Jeżeli tak to prosiłbym o instrukcje. Z góry dziękuję :)

Awatar użytkownika
Blisher
Posty: 139
Rejestracja: 08-05-2011 17:05

11-07-2012 21:13

Multiefekt ma nie funkcje, tylko efekty. Daję sobie rękę uciąć że w necie jest pierdyliard stron z opisanym każdym efektem w każdym języku świata łącznie z jidysz i starogreckim. Dziwię ci się że kupujesz multiefekt bez podstawowej wiedzy nt. efektów.

Wróć do „Efekty gitarowe”