TWARDOBRODY
Posty: 1
Rejestracja: 20-11-2017 00:57

20-11-2017 15:11

Witam.
Od dłuższego czasu jestem posiadaczem wzmacniacza Marshall Valvestate vs65r.
Chciałbym sprawić aby był głośnijszy w wpadłem na pomysł aby podpiąć pod niego kolumnę i tu zaczęły się problemy. Wzmacniacz posiada wyjście headphones, foodswitch, fx return, fx send i line out. Przeczytałem że kolumny nie da się podpiąć pod wyjście line out i nie wiem co mogę zrobić
Z góry dziękuję za pomoc.

Awatar użytkownika
6nt
Moderator
Posty: 2660
Rejestracja: 06-10-2015 09:38

20-11-2017 15:28

Musiałbyś "przerobić" wzmacniacz na head i podłączyć do kolumny zewnętrznej. To nie jest trudne ani skomplikowane, ale jednak trochę wiedzy trzeba mieć. Po Twoim wpisie widzę, że jej nie masz, więc po prostu poszukaj kogoś kto ją ma i kto Ci to zrobi. Ewentualnie sprzedaj ten wzmacniacz i kup jakiś head i osobno paczkę. Wtedy będziesz mógł z głośnością zrobić wiele (nie wszystko, bo sam wzmacniacz ma swoje ograniczenia, ale co nieco da się osiągnąć). Ja z tych powodów zrezygnowałem z combo i mam niedużego heada, który inaczej zabrzmi mi z pojedynczym głośnikiem, a inaczej daje z paki 8x10. Mam dzięki temu więcej możliwości (z których większości nie wykorzystuję, ale tak jest często u amatorów, jak ja :-) ).
"When you are dead, you do not know that you are dead. All of the pain is felt by others. The same thing happens when you are stupid."

Wróć do „Żłobek gitarowy (gitary, wzmacniacze, sprzęt)”