simon1006
Posty: 7
Rejestracja: 12-08-2014 23:17

22-06-2015 00:45

Szukam jakiegoś fajnego comba na próby i małe koncerty (jak coś to wszelkie cyfry odpadają, skupiam się na tranzystorach i lampiakach). Ważne jest dla mnie to jak współpracuje z kostkami, gdyż piec chciałbym dopalać Bossem Ds-1. Głośność też się liczy, gdyż nasz perkusista lubi czasami (ekhm) przypier**** :) Mój budżet to 500 zł, w porywach do 600 zł, bo może coś tam jeszcze zdążę uzbierać. Z góry dzięki ;)

Awatar użytkownika
Marcinkult
Posty: 934
Rejestracja: 02-08-2010 13:15

22-06-2015 17:50

DO 500-600 zł..
Śmiało moge polecić Kustom 65 DFX, chyba że znajdziesz Kustom 100Quad DFX, są to bajeranckie comba jak na te pieniądze. Uzywam 100W wersji, grałem na niej kilka prób, porównując z Fenderem Championem 100 to niebo a ziemia. Kustom całkiem ciekawie brzmiał na koncertach, przy umiejętnej korekcji można osiągnąć naprawdę dobre brzmienie jak na sprzet za te pieniądze.

Harley Benton HB80 - również całkiem okej combo, nie powinno sprawiać problemów w użytku, średnio brzmi na wysokich głośnościach ale również daje radę.

Oprócz tego można by się zastanawiać nad Peavey Bandit, Peavey Envoy, róznego rodzaju Laneye, czy też Marshalle MG100 całkiem możliwe że znajdziesz w tej cenie.

Myślę że jeśli w 600 zł znajdziesz jakiegoś fendera FM czy Champion też możesz być zadowolony, jednak gram na takim combie na próbach i rewelacji nie ma, i traktował bym je raczej jako ostatecznośc :)

Lampa za 600 zł.. nie ma opcji żebyś dorwał coś dobrego :)
Epiphone Custom Prophecy SG GX --> Joyo JT-305 --> Joyo Ultimate Drive --> Randall RH50T + Jet City JCA24S+

Wróć do „Jaki wzmacniacz gitarowy / combo do 500zł”