Awatar użytkownika
eastern
Posty: 44
Rejestracja: 11-05-2010 23:54

06-12-2013 00:10

Hej,

czasem widziałem, że sporo osób posiada tutaj w sygnaturach gifa z owym wzmacniaczem. Byłbym bardzo wdzięczny za udzielenie paru odpowiedzi, jeśli takowi użytkownicy się znajdą:

1. Czy stockowy głośnik 8" wybrzmiewa chociaż na poziomie dostatecznym, czy od razu celować w kupno niedużej paczki?
2. Czy ktoś próbował podłączać owy wzmacniacz do zewnętrznego głośnika? Jakiego efektu się spodziewać?
3. Czy na swoje maksymalne 5W jest naprawdę tak pięknie głośny jak to gdzieniegdzie można przeczytać, czy raczej męczy się dosyć namacalnie?
4. Czy jeśli mielibyście kupić raz jeszcze taką tanią lampę do gry przede wszystkim w domu, zrobilibyście to ponownie?

Od razu przepraszam, że tak zawracam gitarę :) tym wzmacniaczem, lecz jedyne czego mogę się o nim dowiedzieć to tylko to co przeczytam w internecie. Ciężko znaleźć i sprawdzić organoleptycznie w stacjonarnych sklepach na terenie Śląska. Pytam tak wnikliwie, gdyż mam zamiar nabyć ten piec w zastępstwie zbyt głośnej do mieszkania lampy z głośnikiem 12", a chcę uniknąć totalnego rozczarowania.

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi!

polo57
Posty: 341
Rejestracja: 11-10-2012 19:27

06-12-2013 06:17

Witam. Miałem już parę wzmacniaczy lampowych. Bugerę mam od 2 miesięcy. Szklanka jak dla mnie piękna. Głośnik daje radę. W domu gram na 0,1 W mocy i też jest fajnie. Nie podłączałem zewnętrznego głośnika ale w necie czytałem, że jest jeszcze lepiej. Nie chce mi się szukać linka do tej dyskusji. 5 W jest naprawdę ładnie brzmiący lecz miałem okazję dać na prawie maxa tylko raz i to na krótko. Ze wzmacniaczy tzw. domowych do 5 W, których miałem parę - ten jest najlepszy pod każdym względem. Pozdrawiam.

Wróć do „Wzmacniacze gitarowe”