satariel
Posty: 25
Rejestracja: 08-11-2012 17:58

18-09-2015 15:43

Witam

mam fundusz powiedzmy 2tys, chce kupić sobie head plus kolumnę do metalu. co sądzicie o tym co wymieniłem w tytule??? Brzmienie jakiego oczekuje to death metal. poprzednio posiadałem lampę jet city jca20h i pakę jet city ale sprzedałem to bo byłem rozczarowany. Dźwięk tam mi pasował bardziej do jakiegoś klasycznego rocka niż do tego co chciałbym grać. Gitarę posiadam bc rich kkv z EMG. No i jeszcze jedna kwestia, lampa ta ma mi dać też możliwość pograć w domu

Zestaw z tytułu posta mieści się w moim budżecie jak kupię używkę, no i tutaj brzmi to rewelacyjnie jak na mój gust muzyczny :

https://www.youtube.com/watch?v=dP_Qaj8x4rE

Proszę o opinie.

wolo1994
Posty: 165
Rejestracja: 07-07-2013 11:28

21-09-2015 11:58

120W lampy w domu? Ehm, sorki ale raczej nie pograsz, chyba że wersja z ogranicznikiem mocy to wtedy jeszcze da się pograć. Aby lampa uzyskała dobre brzmienie to trzeba ją rozkręcić natomiast rozkręcenie 120W lampy to trochę problematyczne :d Ogółem wzmaki nie są złe aczkolwiek patrz aby były produkowane bodajże po 2012, ponieważ przed bugery produkowały stopki lampy z jakiegoś plastiku który się przetapiał podczas użytkowania (dlatego bugery mają złą opinię :d)

Wróć do „Wzmacniacze gitarowe”