Aremenius
Posty: 194
Rejestracja: 10-06-2011 20:40

22-05-2017 13:20

Bash Sidewinder Dorrico
Akcesoria: Footswitch, kabel zasilający, kabel kolumnowy
Stan: wizualnie 5+/6, technicznie 6/6 - po serwisie u Pana Karzełka w Katowicach.
Modyfikacje: Kanał przesterowany wzorowany na Soldano SLO 100
Cena: 2100 + ship
Lokalizacja: Białystok

Wzmacniacz dostałem w rozliczeniu za inny sprzęt, zagrałem na nim od stycznia sporo prób, sprawdza się świetnie do cięższych klimatów jest bardzo selektywny i ma ogromne zapasy gainu, zazwyczaj nie mam potrzeby rozkręcać kanału przesterowanego powyżej 3 a z zespołem gramy klimaty Killswitch Engage/Pomegranate Tiger (duży rozrzut aczkolwiek mniej więcej można na tej podstawie ocenić w jakich klimatach wzmacniacz się faktycznie sprawdzi)

Wzmacniacz posiada dwa kanały ze wspólną korekcją barwy, bardzo dobrze reaguje na wszelakie ingerencje w brzmienie tzn. kostki, procesory efektów itp. Ponadto wzmacniacz ma na tyle nasycony kanał przesterowany że dopałka jest praktycznie zbędna.

Preamp jest modyfikowany przez producenta, w odróżnieniu od standardowego Dorico w którym jest on wzorowany na Mesie kanał przesterowany jest stworzony na podobieństwo Soldano 100, wzmacniacz ma bardzo fajny, zwarty szybki atak i dużo mięcha w dolnym rejestrze - to co tygryski lubią najbardziej. Jeżeli będą potrzebne próbki mogę nagrać poglądowo na paczce Buzzaro 212 V30. Dodatkowo we wzmacniacz jest opcja redukcji mocy - bardzo przydatna rzecz szczególnie jeżeli chcemy opanować tę 100W bestię w warunkach domowych (trójstopniowa redukcja 100W/50W/10W oraz płynna w pętli). Do wzmacniacza dołączony jest footswitch.

Does it djent tho? - Tak żęci kiedy trzeba
Czy kurwi jak należy? - Amsterdam i czerwona ulica mogą mu lizać pięty
A da się na tym zagrać Dżem? - Gain na 0,01 i czerwono jak cegła!

Z racji gabarytów i wartości sprzętu wysoce preferowałbym odbiór osobisty (można również od razu ograć i ocenić sprzęt). Jeżeli decydujemy się na wysyłkę wtedy tylko kurier z ubezpieczeniem.

Link do aukcji na allegro: http://allegro.pl/bash-sidewinder-doric ... 52035.html
Bash Sidewinder Dorico + Buzzaro 212 V30 + Fractal AXE FX Standard + Skervesen Swan FF7

Wróć do „Sprzedam (Wzmacniacze i kolumny)”